За цей період у територіальних громадах району не виявили жодного нового випадку захворювання. Наразі у стаціонарі Красноградської центральної районної лікарні перебувають два пацієнти з COVID-19. Ще двоє хворих лікуються амбулаторно за місцем проживання.
Тегикоронавірус Красноградщина статистика
Перевірте також
Ще один рейс із Краснограда до Харкова
Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …