![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-11_09-55-36-300x225.jpg)
Зухвала крадіжка сталася на одному з сільськогосподарських підприємств Красноградщини. Про зникнення значної кількості суміші для годування худоби районний відділ поліції десятого листопада повідомив керівник господарства. Правоохоронці оперативно встановили особу крадія.
Ним виявився 30-річний тракторист, задіяний у перевезенні кормів. Чоловік завчасно залишив у лісосмузі власний автомобіль. Туди він завантажив викрадене. Надалі зловмисник планував продати поцуплене майно. Проте здійснити задумане йому завадили полісмени.
Наразі слідчим райвідділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Її санкція передбачає ув’язнення терміном до трьох років.