Вівторок , 25 Січень 2022

НОВИНИ

Красноградський молодіжний центр започаткував акцію «Засвіти пішохода»

Фахівці МЦ вийшли на вулиці міста та вручили перехожим браслети,  виготовлені з тканини, яка відбиває світло. Такий аксесуар незамінний темної пори року для позначення учасників дорожнього руху, які пересуваються пішки, велосипедом тощо.

Детальніше

Пожежа із задимленням спричинила евакуацію жителів двоповерхівки

Ця надзвичайна подія трапилася в Краснограді 22 січня в багатоквартирному будинку на вулиці 19 Вересня, 116. Близько другої години ночі диспетчер рятувальної служби отримав повідомлення про загоряння. Пожежний караул відразу вирушив за викликом.

Детальніше

Нащедрували для допомоги братам меншим

Вихованці 6-Б класу Красноградського ліцею № 2 передали 25 кг крупи для годівлі тварин, які знаходяться під опікою активістів місцевої волонтерської ліги. Кошти для закупівлі корму діти зібрали під час циклу різдвяно-новорічних свят.

Детальніше

22 січня — День Соборності України

Це державне свято офіційно відзначають в Україні з 1999 року. Воно було встановлене на знак проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської народної Республіки, яке відбулося у 1919. Цього дня також згадують ще одну історичну подію — прийняття ІV Універсалу Української Центральної Ради, яким проголошувалася повна незалежність УНР …

Детальніше

Посилилася відповідальність за порушення законодавства про рекламу

З восьмого січня 2022 року набув чинності ЗУ від 10.09.2021 №1750-IX «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі». Документ визначає поняття «дискримінаційна реклама», «дискримінаційна реклама за ознакою статі». Це впливає на зміст оголошень про вакансії, – попередили у Красноградській філії Харківського обласного центру …

Детальніше

ФОПам пропонують курси із користування реєстраторами розрахункових операцій (РРО)

Навчальний онлайн-курс «Використання РРО у малому бізнесі» розробив Харківський  центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. З 2022 року фізичних осіб- підприємців зобов’язали вести діяльність за допомогою цих технічних засобів.

Детальніше

Якими були тренди в українських соцмережах-2021

Відповідне дослідження про тенденції в Україні та світі опублікувала компанія YouScan, яка спеціалізується на аналітиці соціальних медіа. Вона проаналізувала інформацію, яка оприлюднювалася у період із 01 січня до 30 вересня 2021 року, та поділилася висновками.

Детальніше

Змінюється вартість оформлення біометричних документів громадянина України

Головне управління Державної міграційної служби України в Харківській області інформує, що з 1 січня 2022 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» через підвищення цін на сировину та матеріали змінює вартість бланків окремих біометричних документів. У зв’язку з цим зросла загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта …

Детальніше

Пробне ЗНО -2022 відбудеться в березні

Тестування з української мови, української мови і літератури заплановане на 19 березня, з інших навчальних предметів — 26 березня.  Реєстрація на пробну сесію зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася п’ятого січня і триватиме до 22 січня включно.

Детальніше
You cannot copy content of this page