Понеділок , 14 Червень 2021

НОВИНИ

Деревина у документах одна, а в кузові вантажівки інша

Працівники Красноградського районного відділу поліції 09 червня на території села Соснівка зупинили вантажні автомобілі «КАМАЗ» та «Renault Magnum» з напівпричепом, які перевозили майже 40 кубів сосни звичайної. Під час перевірки документів виявили невідповідність записів  фактичному вантажу. Зокрема, не співпадав клас якості деревини.

Детальніше

Вода у річці Берестовій непридатна для купання

У пробах води із зони відпочинку в Краснограді та Зачепилівці фахівці виявили антиген ротавірусної інфекції. Про це 14 червня під час апаратної наради в райдержадміністрації повідомила завідувачка Красноградською міжрайонною філією ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України Оксана Співак.

Детальніше

Більше доступності для маломобільних груп населення

З 14 червня 2021 року на Харківщині діятиме нова транспортна послуга для громадян із обмеженими можливостями для пересування. Скористатися нею мають право особи з інвалідністю І-ІІ груп і порушеннями опорно-рухового апарату, у тому числі діти у супроводі дорослого, а також інші категорії людей, які рухаються за допомогою засобів пересування. Вони …

Детальніше

У футболістів із Піщанки нова форма. Фотофакт

Вісімнадцять комплектів спортивного одягу для польвоих гравців та один для воротаря команді презентувала ТОВ “Агрофірма “Пісчанська”. Це сільськогосподарське підприємство обробляє землі на території кількох  громад Красноградщини та надає необхідну допомогу в рамках соціального патрнерства. 

Детальніше

Впав до колодязя, на щастя відбувся переляком

Надзвичайна подія трапилася першого червня в селі Карабущино на Кегичівщині. Місцевий житель впав до покинутої криниці глибиною 8 метрів. З пастки 56-річного чоловіка визволили працівники 20-підрозділу рятувальної служби, який базується в Кегичівці.

Детальніше

Всеукраїнський конкурс на протипожежну тематику: заключний етап

Учень Наталинського ліцею Назар Муха та вихованець Красноградського ліцею № 4 Артемій Куник отримали відзнаки у фіналі творчого змагання щодо протидії загорянь та інших надзвичайних ситуацій техногенного характеру «Пожежі краще запобігти», який проводився під егідою Добровільного пожежного  товариства України, – поінформували в районному відділі державної служби надзвичайних ситуацій. Раніше ми …

Детальніше

Дрібний дощик, але потепліє

На вихідні 05-06 червня синоптики прогнозують на Красноградщині хмарну погоду та опади. Температура повітря від + 12º С до + 19º С. У порівнянні з попередніми прохолодними днями такий температурний режим можна вважати потеплінням.

Детальніше

Школярі міських закладів освіти зіграли в «Джуру»

Традиційно змагання з військо-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)» проводяться на зоні відпочинку Краснограда поблизу з річкою Берестовою. Цьогоріч вони планувалися на третє червня. Та дощова погода, яка тривала кілька днів поспіль,  завадила учасникам зібратися на узбережжі водойми. Відтак команди змагалися онлайн. Перебіг турніру координували фахівці Красноградського центру дитячої та юнацької творчості.

Детальніше

Негода для комунальників не завада. Фотофакт

Тривалі дощі сприяють активному росту рослинності. Навіть у сиру погоду працівники Красноградського комбінату комунальних підприємств косять траву в парковій зоні міста, а також на інших територіях із зеленими насадженнями.

Детальніше

Театру «Арт-Є. Діти» підкорився «Зоряний олімп»

Наприкінці травня творчий колектив відвідав Полтаву, де взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв під такою назвою. Юні артисти показали нову мінівиставу «Таргани» за книгою Григорія Остера «Шкідливі поради» та отримали перше місце у номінації «Оригінальний жанр». Лауреатам вручили диплом і преміювали грошовим сертифікатом у п’ять тисяч гривень. Вони можуть скористатися …

Детальніше

Здай газовий лічильник на повірку та отримай новий безкоштовно

АТ «Харківгаз» запровадила послугу повірки приладів обліку природного газу в одну операцію. При демонтажу лічильника, який є власністю споживача на планову повірку, власнику домоволодіння пропонується укласти з компанією договір міни. Після його укладання, користувач отримує у свою власність новий обліковий пристрій .

Детальніше
You cannot copy content of this page