На перше листопада діагноз «коронавірус» на підставі аналізів підтвердився у ще 15 пацієнтів центральної районної лікарні. Також позитивний результат показав ПЛР-тест на коронавірус у хворого, який помер у ЦРЛ кілька днів тому, — повідомила директорка КНП «Красноградська центральна районна лікарня» Ганна Васенко. Померлий був працездатного віку та мав тяжкі супутні захворювання.
Тегикорнавірус статистика
Перевірте також
Ще один рейс із Краснограда до Харкова
Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …