На шосте вересня діагноз СOVID-19 підтвердився у ще двох пацієнтів центральної районної лікарні, — інформує Харківський обласний лабораторний центр. За весь період спостережень ПЛР-тести на коронавірус виявилися позитивними у 67 хворих, які звернулися за медичною допомогою до ЦРЛ.
Перевірте також
Ще один рейс із Краснограда до Харкова
Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …