Робота медиків безперервна. Заклади охорони здоров’я працюють в режимі 24/7 і готові повсякчас надати пацієнтам необхідну підтримку. Хто вони люди в білих халатах районної лікарні? Невеликий фоторепортаж із відділення екстреної невідкладної медичної допомоги та інфекційного відділення Красноградської ЦРЛ дозволить познайомитися з ними.
Аби збільшити зображення, натисніть кілька разів.
завідувачка інфекційного відділення Наталія Воскобойник
постові медичні сестри інфекційного відділення Ольга Панічкіна (ліворуч) та Марина Сенюк (праворуч), буфетниця Наталія Попова (в центрі)
лікар-педіатр інфекційного відділення Антоніна Артюхова з маленьким пацієнтом
колектив «екстренки»: молодша медсестра Олена Пугач, медична сестра Алла Петросян,завідувачка відділення Наталія Шевчук і старша медична сестра Інна Осадча