Шостого травня з 08.00 до 17.00 у більшій частині села не буде електропостачання. Причина — ремонтні роботи на лініях електропередач, — повідомила Піщанський сільський голова Світлана Кривенко.
Шостого травня з 08.00 до 17.00 у більшій частині села не буде електропостачання. Причина — ремонтні роботи на лініях електропередач, — повідомила Піщанський сільський голова Світлана Кривенко.
Тегивідключення світла Піщанка ремонтні роботи
Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …