Україна відзначає День Гідності та Свободи. Із цієї нагоди у громадах району відбулося покладання квітів до пам’ятних місць.
Так, у Краснограді міський голова, заступники та працівники міськради поклали квіти до пам’ятних знаків «Державний герба України» й «Учасникам бойових дій». Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Майдану та воїнів-захисників.
А в Наталиному секретар сільської ради Наталія Кидонь вшанувала полеглих земляків на Алеї Героїв у центрі населеного пункту. Вона поклала квіти до портретів загиблих Героїв.
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2023/11/день-Соборності-200x300.jpg)
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2023/11/день-соборності-1-300x225.jpg)