![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2021/02/Іван-Кобзєв-3-р.-Поліна-Чернишова-3-р.-Красноград-друзі-300x278.jpg)
На 10 лютого найбільшу кількість «лайків» набрала світлина двох вірних друзів із Краснограда Івана Кобзєва та Поліни Чернишової. Їх підтримав 301 відвідувач сторінки газети «Вісті Красноградщини» у фейсбуці. На другому місті з результатом у 239 голосів брат і сестра Кірюша та Єлизавета Пашигар. До трійки лідерів також потрапила фотографія Єви Стародубцевої з котом Федором із Наталиного. За них проголосував 171 користувач соціальної мережі. Також фотографії ще восьми учасників зібрали понад сто голосів. Серед них: Варвара Корінець (142), Мирослава Кручиніна (111), Михайло Оберемко (155), Аня Польова (148), Маргарита Калініна (115) ,сестри Анастасія і Софія Балюк (105), Кіра Таран (115), та Вікторія Шевченко (106).
Нагадаємо, конкурс «Шукаємо позитив» триватиме до першого квітня цього року. Світлини усіх учасників ми опублікуємо у «Вістях Красноградщини» та на сторінці газети в мережі «Фейсбук». Надсилайте свої фотографії на адресу: vistik2@ukr.net або на вайбер 099-171-84-04
з поміткою «Шукаємо позитив».
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2021/02/Єлизавета-і-Кірюша-Пашигар-300x200.jpg)
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2021/02/Єва-Стародубцева-2-роки-та-кіт-Федір-Наталине-225x300.jpg)
Один коментар
Пингбек: До завершення фотоконкурсу “Шукаємо позитив” залишається рівно місяць – Krasnograd.news