![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2021/04/IMG_4228-300x200.jpg)
Двадцять сьомого квітня до редакції «Вістей Красноградщини» за подарунками завітала Марія Бойко, мама призерів Поліни та Єгора. Раніше пам’ятні презенти отримали Мілан Маслов та переможці конкурсу Іван Кобзєв і Поліна Чернишова. Отже, нагороди знайшли своїх героїв. Публікуємо фото щасливчиків.
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2021/04/-Маслов-e1619528944458-300x184.jpg)
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2021/04/IMG-4ee16ef670820a22deeac22ad9d8c97f-V-225x300.jpg)
Нагадаємо, спонсором подарунків для переможців і призерів фотоконкурсу «Шукаємо позитив» виступив директор ПП фірма «Юкон Агро» Юрій Поздняков.
Дякуємо всім учасникам, які долучилися до цього творчого змагання. До наступних зустрічей!