Відтак 23 лютого з 09.00 тимчасово припиниться водопостачання у Краснограді, Піщанці та Наталиному. Час відновлення подачі води не уточнюється. Комунальники вибачаються за незручності.
Відтак 23 лютого з 09.00 тимчасово припиниться водопостачання у Краснограді, Піщанці та Наталиному. Час відновлення подачі води не уточнюється. Комунальники вибачаються за незручності.
Тегиаварія водогін ККП Водоканал
Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …