Проведення турніру, приуроченого Міжнародному жіночому дню, анонсувала районна федерація футболу. Кубок із мініфутболу планується провести 07 березня на спортивному полі місцевого педагогічного фахового коледжу, розташованому на вулиці Московській, 47. Початок змагань о 08.00. До участі запрошуються всі охочі.
Теги8 Березня кубок Міжнародний жіночий день мініфутбол
Перевірте також
Ще один рейс із Краснограда до Харкова
Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …