![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2020/07/IMG_5773-300x225.jpg)
Сесія Хрестищенської сільської ради виділила кошти для капітального оновлення пам’ятних об’єктів у Першотравневому, Українці та Хрестищі. Загальна сума ремонтних робіт складе майже 150 тисяч гривень.
Цим коштом планується відремонтувати постаменти, поштукатурити та пофарбувати поверхні тощо. До пам’ятника воїнам-визволителям у Хрестищі також передбачається прокласти нову пішохідну доріжку та облаштувати поруч сучасні клумби.