![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2020/05/IMG-7333813957c0881f45bf38a513e87a14-V-e1589023489181-300x281.jpg)
Голова Красноградської районної державної адміністрації 9 травня завітав до кожного учасника бойових дій додому з квітами та грошовими винагородами. Керівник району подякував воякам за мужність і героїзм. Ці якості в далекі сорокові минулого століття допомогли їм захистити від ворога рідну землю та встановити мир.
— Прикро, що карантин не дозволив відзначити 75-річчя перемоги в Другій світовій війні з тим масштабом, якого варта ця визначна дата. Але безмежно вдячний за цю можливість особисто поспілкуватися з жителями Красноградщини, які пройшли воєнною дорогою, та висловити їм свою шану, — зазначив Олександр Кайдаш.
Детальніше про відвідини ветеранів головою РДА читайте в наступному номері «Вістей Красноградщини».
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2020/05/IMG_20200509_093351-300x225.jpg)
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2020/05/IMG_20200509_101815-300x225.jpg)
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2020/05/IMG_20200509_114342-300x225.jpg)
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2020/05/IMG_20200509_112418-300x225.jpg)