![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2019/12/04-12-2019-Попівський-клуб-дрова-300x225.jpg)
Про це інформує Наталинська громада. Світлини, які ілюструють процес заготівлі деревини для опалення приміщення закладу культури, наталинці розмістили у фейсбуці.
Як ми повідомляли раніше, цьогоріч для забезпечення теплом цього об’єкта соціальної сфери у Попівці побудували модульну котельню, яка працює на альтернативному паливі. Будівницвто інженерної споруди та закупівля обладнання фінансувалися з бюджету Наталинської сільської ради. Нещодавно установку випробували в робочих умовах.