Субота , 31 Липень 2021
На головну / Uncategorized / Як ефективно управляти медициною в громаді

Як ефективно управляти медициною в громаді

Двадцять п’ятого лютого в конференц-залі Будинку ради в Краснограді відбулася зустріч із керівниками громад і медичних закладів укрупненого Красноградського району, присвячена цій темі. 

З учасниками зібрання спілкувалися експерти проєкту “Ефективна первинна медицина в громаді”. На Харківщині він впроваджується з 2018-го року до квітня 2021-го.  Проєкт втілюється Харківською обласною радою в партнерстві з ГО “Агенція змін “Перспектива”, ГС “Українсько-німецька медична асоціація” , Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Під час наради учасників проконсультували в юридичній площині щодо організації роботи закладів первинної медицини та надання якісної медичної допомоги населенню в умовах реформування галузі. Експерти відповіли на актуальні запитання, які хвилюють медиків і очільників органів місцевого самоврядування. Йшлося, як громада може вплинути на збереження здоров’я жителів, організувати ефективне управління мережею медичних установ, застосовувати різні форми співпраці тощо.

Детальніше про це читайте в наступному номері газети “Вісті Красноградщини”.

 

 

Про нас admin

Перевірте також

Коронавірус: статистика Красноградщини на 30 липня

Наразі у стаціонарі Красноградської центральної районної лікарні з підтвердженим діагнозом COVID-19  перебувають двоє пацієнтів віком …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page