Субота , 18 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Цікава пропозиція для осіб з інвалідністю

Цікава пропозиція для осіб з інвалідністю

Благодійною організацією «Благодійний фонд «Харків з тобою» для осіб з інвалідністю 1 та 2 груп по зору, з порушенням опорно-рухового апарату з квітня цього року за підтримки Харківської обласної державної адміністрації у рамках реалізації «STOP COVID-19», проводиться базове навчання за програмою «Acoustic UA: Бачити розмовою». Дві групи людей з інвалідністю уже пройшли курс навчання та практику на гарячій лінії «STOP COVID-19. Харківська область».

Наразі проводиться навчання третьої групи слухачів. Базова програма складається з напрямків: емоційний інтелект — 24 години; основи коуч-компетентності — 26 годин;   тайм-менеджмент — 4 години; основи ораторської майстерності — 2 години.

 «Благодійний фонд «Харків з тобою» планує розвивати цей проєкт та додати до програми навчання оператора соціальних опитувань, оператора інтернет-магазину (робота з товарними пропозиціями, із запереченнями та сервісна підтримка користувачів). Головна мета — надати перспективу людям з обмеженими можливостями в подальшому працювати з комерційними проєктами на відповідних «гарячих лініях».

Деталі телефоном 0-800-31-80-31.

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

У Красноградській тепломережі планомірно готуються до опалювального сезону

Місцеве підприємство теплових мереж обслуговує тридцять котелень, які розташовані на території Красноградської та Наталинської громад. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page