Суббота , 9 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / У школах і дитсадках Красноградської міської ради запровадять уроки добра

У школах і дитсадках Красноградської міської ради запровадять уроки добра

З ініціативи громадської організації «Волонтеська ліга» була укладена тристорення угода між нею, відділом освіти міськради та благодійним фондом «Щаслива лапа» на впровадження виховної програми гуманного поводження з тваринами.

— Місцеві заклади освіти неодноразово ставали учасниками акцій і конкурсів від БФ «Щаслива лапа», який опікується долею пухнастих безхатченків. Ця організація також розробила освітню програму «Біоетика». Саме за цією методикою проводитимуться уроки доброти, — розповіла член правління ГО «Волонтерська ліга» Наталія Гришина. — Нещодавно відбулася онлайн-зустріч представників фонду з місцевими освітянами. Найактивніші учасники отримали необхідні методичні матеріали для проведення таких занять.

Як зазначають у БФ «Щаслива лапа», Красноградська міська територіальна громада стала першою на Харківщині, де «Біоетику» впроваджуватимуть на практиці  у закладах освіти.

— До вирішення проблеми з безпритульними тваринами важливо підходити комплексно, залучати усі можливі інструменти співпраці, зокрема,  проводити відповідну просвітницьку роботу, — говорить Наталія Гришина. — Певна, взаємодія з цим благодійним фондом матиме позитивний вплив на виховання юного покоління щодо турботливого ставлення до братів менших.

Нагадаємо,  для допомоги безпритульним тварина на Красноградщині діє телефон гарячої лінії — +38(099)716-50-57.

Фото до публікації: БФ «Щаслива лапа»

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page