Понеділок , 17 Травень 2021
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Культура / У публічній бібліотеці підбили підсумки фестивалю-конкурсу, присвяченого Тарасу Шевченку

У публічній бібліотеці підбили підсумки фестивалю-конкурсу, присвяченого Тарасу Шевченку

До участі у ньому організатори запросили учнів і студентів місцевих закладів освіти. Конкурс проводився онлайн у номінації «Інсценізація».  Імена призерів творчого змагання оголосили 9 березня в день 207-річниці від народження славетного митця.

— Подібні фестивалі організовуємо  традиційно. Та на відміну від попередніх років, цьогорічний конкурс був дистанційним, — розповіла провідний бібліотекар КЗ «Публічна бібліотека Красноградської міської ради» Світлана Шаповал. — Конкурсанти завчасно підготували  та записали на відео творчі номери — інсценівки уривків літературних творів Тараса Григоровича Шевченка. Лише фінал і  нагородження призерів відбулися в приміщенні книгозбірні.

За рішенням журі, перемогу здобули старшокласники ліцею № 5 з інсценівкою поеми Т. Шевченка «Катерина». Друге та третє місце посіли учні ліцею № 3 та творчий колектив «Світанок» Красноградського медичного  фахового колледжу відповідно.

Призерів відзначили грамотами, решту учасників – подяками. Також творчі колективи преміювали солодощами та символічними подарунками.

— Ми вдячні всім, хто попри  нинішній непростий час долучився до фестивалю, зберігає і шанує пам’ять про Великого Кобзаря та допомагає передавати її з покоління в покоління, — говорять  у бібліотеці.

Фото: КЗ «Публічна бібліотека Красноградської міської ради»

Про нас admin

Перевірте також

Вакцинують усіх охочих. Але не відразу

Читачів видання цікавить, як  проводяться щеплення від коронавірусної інфекції? Куди необхідно звертатися? На стільки серйозними …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page