Понеділок , 20 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / У ПАОП “Промінь” кипить робота

У ПАОП “Промінь” кипить робота

На полях розпочалися жнива. Наразі триває збір врожаю ранніх зернових, зокрема, озимого ячменю. 

Тим часом на молочно-товарній фермі № 2 підприємства працівники трудяться над нарощуванням поголів’я великої рогатої худоби та збільшенням надоїв дійної череди.

Дванадцятого липня ПАОП “Промінь” навідали журналісти регіональних засобів масової інформації. Тематичний престур до початку жнивної кампанія організував Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації. У поїздці взяли участь заступник директора Департаменту АПР ХОДА Андрій Ізмайлов і керівниця управління адміністративно-організаційної роботи відомства Ніна Філатова. Посадовці вручили засновнику ПАОП “Промінь” Євгену Третякову диплом учасника виставки AGRO-2021. Інформацію про ПАОП “Промінь” внесено до каталогу підприємств-лідерів аграрної сфери України.

Відвідувачі поспостерігали за перебігом жнив, також ознайомилися з роботою ферми № 2. Торік тут облаштували молочну няню для вигодовування телят. Наостанок побували у музеї історії села Кобзівка, який знаходиться у приміщенні місцевої гімназії.

Репортаж з місця подій читайте в наступному номері газети “Вісті Красноградщини”.

Про нас admin

Перевірте також

У Красноградській тепломережі планомірно готуються до опалювального сезону

Місцеве підприємство теплових мереж обслуговує тридцять котелень, які розташовані на території Красноградської та Наталинської громад. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page