Четвер , 5 Серпень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / У Красноградській міськраді відзвітували про перебіг акції «За чисте довкілля»

У Красноградській міськраді відзвітували про перебіг акції «За чисте довкілля»

Вона тривала у період із першого квітня до початку червня.

— За цей період у населених пунктах міської територіальної громади упорядкували 10 парків, 3 сквери, 68 дитячих та 12 спортивних майданчиків. Також висадили 320 дерев, 120 кущів та майже 5000 коінців квітів, — поінформувала учасників виконавчого комітету міської ради  начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міськради Ольга Караптан.

Акція завершилася, однак заходи з благоустрою територій тривають постійно. Основне навантаження в цьому лягає на плечі працівників Красноградського комбінату комунальних підприємств і громадських робітників. Нині на громадських роботах трудяться сім працівників. Їхню працю повністю фінансує бюджет міської ради. Ключовими напрямками діяльності комунальників нині залишається ліквідація стихійних смітників і догляд за зеленими насадженнями. Через часті дощі спостерігається активний ріст рослинності. Відтак частіше відбувається покіс трави. У Краснограді також планують облаштувати кілька нових квітників. Тож місць із квітучими рослинами побільшає.

 

 

Про нас admin

Перевірте також

Магнітні бурі серпня: перша з них починається сьогодні

Цього місяця українців очікують довготривалі магнітні бурі. Людям, які залежні від перепадів космічної погоди, радять не …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page