Пятница , 8 Декабрь 2023
На головну / ЗДОРОВ'Я / У закладах освіти Красноградської міської ради вакциновано проти коронавірусу понад 80 % працівників

У закладах освіти Красноградської міської ради вакциновано проти коронавірусу понад 80 % працівників

Таку статистику ранком 31 серпня повідомили у відділі освіти міськради.

— На сто відсотків вакцинувалися фахівці інклюзивно-ресурсного центру. У Хрестищенському та Піщанському ліцеях 93 % та 90 % відповідно. Понад 80 % у ліцеях № 1, № 3, № 5, у решти закладів загальної середньої та дошкільної освіти кількість вакцинованих наближається до цієї цифри і вище, — уточнила начальник відділу освіти Красноградської міської ради Антоніна Турова. — На 90 % щепилися працівники дитячо-юнацької спортивної школи, 95 % у —центрі дитячої та юнацької творчості та 89 % у центрі позашкільної освіти.

Найменше вакцинованих від COVID-19 у закладах освіти міськради на кінець серпня спостерігалося у міжшкільному навчально-виробничому центрі та ліцеї № 2. Там на момент оприлюднення інформації щеплення отримали 60% працівників.

Високі показники вакцинації серед освітян демонструють у Наталинській, Кегичівській та Старовірівській громадах. Дві школи Старовірівської ТГ також зареєструвалися на участь у конкурсі «Вакциновані та відкриті». Його ініціювало Міністерство охорони здоров’я спільно з  Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином гаджетів і аксесуарів «Цитрус». Учасниками можуть бути педагогічні колективи, де щеплення отримали понад 80 % працівників. Для переможців передбачені призи та суперпризи — набори компьютерів, гарнітур і роутерів.

Найповільніше імунізація проти коронавірусу на початок нового навчального року просувається в колективах закладів освіти Зачепилівської та Сахновщинської громад. Щеплення там мають лише 35% та майже 50% працівників відповідно.

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page