Вівторок , 21 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Транспортування газу: регулятор визначився з граничним тарифом

Транспортування газу: регулятор визначився з граничним тарифом

Відтак найвища межа вартості послуги з розподілу енергоносія становитиме 1,79 гривень за кубометр. Відповідне рішення прийняла Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram. Тариф знизили для 14 компаній, у тому числі для АТ «Харківгаз».

За словами Дениса Шмигаля, встановлення граничного тарифу на рівні 1,79 грн не означає, що він буде однаковий для всіх. НКРЕКП визначило його найвищу межу, проте для десятків компаній ця сума буде нижчою.

Також голова уряду зауважив, що до  парламенту невдовзі спрямують ініціативу  щодо зменшення розриву в  тарифах між різними газорозподільчими підприємствами та встановлення справедливої ціни на розподіл газу для всіх.

Як ми повідомляли раніше, Кабінет міністрів України затвердив граничну ціну на газ для побутовий споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Про нас admin

Перевірте також

УВАГА! КОНКУРС СЕРЕД РІЧНИХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ ГАЗЕТИ!

Традиційно розіграш призів від газети «ВІСТІ РАСНОГРАДЩИНИ» відбудеться у січні 2022-го серед річних передплатників     часопису (друковане видання). Головний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page