Субота , 18 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Тварини нападають на людей

Тварини нападають на людей

Як повідомила завідувачка Красноградської філії ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб» Оксана Співак, протягом минулого тижня зафіксовано 5 випадків укусів містян тваринами. Зокрема, це чотири собаки (один бродячий і три, що вискочили із домоволодінь господарів) та одна кішка.

Медики кажуть, що влітку домашні улюбленці стають активнішими. Водночас наголошують: якщо вас укусила будь-яка тварина, необхідно звернутися до лікаря. Після укусу людині роблять уколи проти сказу, але не всім. Якщо тварина щеплена, або протягом десяти днів від моменту укусу сказу не виявлено, процедуру не здійснюють.

Зазвичай стерилізовані собаки менш агресивні й поводять себе спокійно. Саме тому в Краснограді діє спеціальна міська програма. З міськрадою за угодою співпрацює ветеринар Віктор Воротніков. У цьому році на стерилізацію безпритульних тварин вже витрачено 44 тисячі гривень. Додатково сесія міської ради виділила ще 49 тисяч гривень. Тож таку роботу продовжать і далі.   

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

У Красноградській тепломережі планомірно готуються до опалювального сезону

Місцеве підприємство теплових мереж обслуговує тридцять котелень, які розташовані на території Красноградської та Наталинської громад. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page