Четвер , 5 Серпень 2021
На головну / НОВИНИ / Системами доочистки питної води оснастять всі заклади освіти Наталинської громади

Системами доочистки питної води оснастять всі заклади освіти Наталинської громади

Відповідне обладнання вже встановили у Наталинському ліцеї та його дошкільному підрозділі. Невдовзі таке устаткування, а також безконтактні фонтанчики для пиття з інфрачервоними кнопками керування будуть у кожній школі та дитячому садочку сільської ради. З них школярі та дошкільнята зможуть пити чисту воду у будь-який час, – інформують у органі місцевого самоврядування. 

Фільтри зворотного осмосу забезпечують очистку води від шкідливих домішок, які осідатимуть на мембрані, а також сорбційну очистку  за допомогою високоякісного активованого вугілля. Під час такого фільтрування вода очищатиметься від хлору, органічних та хлорорганічних сполук, зменшуватиметься її жорсткість. Системи відповідають  державним та міжнародним стандартам якості.

У Наталинській громаді сподіваються, що покращення якості води сприятиме зменшенню захворюваності дітей на вірусні інфекції та інші недуги.

Фото Наталинської сілської ради

Про нас admin

Перевірте також

Магнітні бурі серпня: перша з них починається сьогодні

Цього місяця українців очікують довготривалі магнітні бурі. Людям, які залежні від перепадів космічної погоди, радять не …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page