Среда , 22 Май 2024
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Культура / Підтримайте талановитих землячок

Підтримайте талановитих землячок

Жительки Харківської області Марина Зозуля із Зміївщини та Зоя Іванова із Зачепилівщини змагаються у Гранд-фіналі міжнародного конкурсу Mili Dueli.

Марина Зозуля (псевдонім Чайка Білоозерянська) народилася в селищі Балки (Наталинська громада), а нині проживає в селі Лиман Слобожанської громади. Поетеса минулоріч стала лауреатом премії М. І. Чабанівського в номінації «Поезія». А наразі вона змагається за перемогу в міжнародному онлайн-конкурсі поезії «Mili Dueli» (Боснія і Герцеговина), який проводиться вдев’яте.

До першої частини Гранд-фіналу пройшла і Зоя Іванова (псевдонім Зоя Журавка) із села Чернещина Зачепилівської громади. «Вісті Красноградщини» в одному з минулорічних чисел газети писала про талановиту землячку і друкувала її вірші.

Аби допомогти землячкам пройти до вирішального раунду, треба проголосувати за їхні вірші у Facebook.

Спочатку необхідно підписатися на сторінку Mili Dueli, оскільки враховуються тільки голоси підписників;

Далі — проголосувати за роботи Чайки Білоозерянської та Зої Журавки, поставивши вподобайку і залишивши коментар за посиланням https://fb.watch/pvrhKedZuF/

 

Про нас Nadiya Lyahova

Перевірте також

Зміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page