Вівторок , 21 Вересень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / Показники захворюваності коронавірусом на Харківщині відповідають “зеленій” зоні

Показники захворюваності коронавірусом на Харківщині відповідають “зеленій” зоні

На 08 червня в області жоден із показників поширення коронавірусної інфекції не перевищував норм, встановлених Міністерством охорони здоров’я України. Згідно з ними, Харківщина формально відповідала “зеленому” рівню протиепідемічної небезпеки, а по факту перебувала в “жовтому”.

Відтак, рівень госпіталізації складав 18,8 на 100 000 населения (пороговий рівень- ≤60 на 100 тис. населення); завантаженість ліжкомісць із кисневим забезпеченням дорівнювала 21,3%, припустимий показник — ≤65%), а коефіцієнт виявлення нових випадків недуги знизився до 2,9 % при нормі ≤20%.

Згідно з інформацією Харківського обласного лабораторного центру, за минулий тиждень рівень захворюваності на COVID-19 в регіоні зменшився у 15 разів. Однак небезпека все одно залишається.  Зокрема, на 09 червня в стаціонарі Красноградської центральної районної лікарні лікуються сім пацієнтів із коронавірусом, але за останні дві доби сталися два летальні випадки від ускладнень перебігу захворювання.

З 09 червня на  Харківщині, як в інших регіонах України,  запроваджений зелений рівень протиепідемічної небезпеки, — повідомили в МОЗ.

 

Про нас admin

Перевірте також

У Красноградській тепломережі планомірно готуються до опалювального сезону

Місцеве підприємство теплових мереж обслуговує тридцять котелень, які розташовані на території Красноградської та Наталинської громад. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page