Четвер , 23 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Першу медаль на Паралімпійських іграх завоювала харків’янка

Першу медаль на Паралімпійських іграх завоювала харків’янка

Наша землячка Євгенія Бреус стала бронзовою призеркою на змаганнях із фехтування на візках

Українські спортсмени уже завоювали на Паралімпіаді в Токіо вісім медалей і перебувають на п’ятому місці в командному заліку.

Плавчиня Єлизавета Мерешко отримала золоту медаль у запливі на 50 м вільним стилем, повідомила пресслужба оргкомітету Олімпійських і Паралімпійських ігор у Twitter. У цьому ж запливі “бронзу” збірній здобула Анна Гонтар.

Перше “срібло” для України виграв плавець Антон Коль. Олексій Вірченко також став срібним призером на дистанції 100 м батерфляєм. Плавець Максим Кріпак – другий у запливі на 50 м вільним стилем.

Ще одне “срібло” виборов для України фехтувальник Артем Манько. За фехтування на візках “срібло” має також 35-річна Олена Федота. Бронзовою призеркою літніх Паралімпійських ігор із фехтування на візках стала Євгенія Бреус.