Середа , 4 Серпень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Першокласників у школи набиратимуть онлайн

Першокласників у школи набиратимуть онлайн

У цьому році майбутніх першокласників Красноградської територіальної громади записуватимуть до школи з 12 квітня до 31 травня включно, повідомила заступниця міського голови Наталія Шаптала.

Прийом документів про зарахування дітей до перших класів здійснюватиметься закладами загальної середньої освіти відповідно  до закріпленої території обслуговування.  

Зважаючи на карантинні обмеження, батькам дозволено надсилати необхідні відскановані документи електронною поштою на адресу обраного закладу освіти.

— Детальніше ознайомитися з територією обслуговування, закріпленою за школою, порядком зарахування дітей до 1-х класів, переліками необхідних документів і категорій, які мають право на першочергове зарахування, можна на офіційному вебсайті кожного закладу загальної середньої освіти, — зазначає Наталія Шаптала. — Для цього діє портал — «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (інструкція реєстрації для батьків першокласників).

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Магнітні бурі серпня: перша з них починається сьогодні

Цього місяця українців очікують довготривалі магнітні бурі. Людям, які залежні від перепадів космічної погоди, радять не …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page