Вівторок , 18 Травень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Перевірка отримувачів субсидій: на що звертають увагу

Перевірка отримувачів субсидій: на що звертають увагу

Міністерство фінансів перевірить правомірність отримання українцями державних допомог та субсидій.

У разі виявленого правопорушення допомоги позбавлятимуть, повідомляє «Газета по-українськи».

Інформація про кожного, хто звернувся по допомогу, потрапить на спеціальну платформу, де можна побачити відкриті банківські рахунки і залишки на них, дані про фактичне місце проживання, паспортні дані, ІПН тощо.  Платформу поповнюватимуть даними з різних реєстрів. Зокрема, про зареєстровані автомобілі, мотоцикли та інші транспортні засоби; реквізити документів, виданих особі, а також документів, на підставі яких видано такі документи, викрадених чи втрачених документів, місця проживання; джерела доходів, отриманих фізичними особами від податкових агентів, або ознаки наявності доходу, отриманого фізичною особою від здійснення підприємницької або здійснення незалежної професійної діяльності тощо.

Якщо людина отримувала виплати неправомірно, їх можуть припинити. Незаконно отриману субсидію доведеться повернути назад.

Настільки ця проблема актуальна для нашого району? Чи багато отримувачів субсидій можуть постраждати у результаті таких перевірок?

—Ні, — повідомили кореспондентці газети в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації. — При призначенні субсидій і допомог громадянам користуємося інформацією про них з офіційних джерел. Тож тут не може бути жодних неточностей. Трапляється, що якісь зміни у майновому стані чи складі сім’ї отримувачів відбуваються у той період, коли вони вже користуються субсидією. Зазвичай люди вчасно повідомляють про це, і ми призупиняємо їм виплату цього виду допомоги. Але це трапляється нечасто. Протягом минулого року було 7 таких випадків.

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

Футбольні вихідні: визначилися володарі Кубка пам’яті гравців районних команд ФК “Колос” та ФК “Факел”

У суботу, п’ятнадцятого травня,  на стадіоні “Ювілейний” спортивний трофей розіграли п’ять команд із Краснограда, Валок, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page