Понеділок , 17 Травень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Пенсіонери отримуватимуть пенсії через банки

Пенсіонери отримуватимуть пенсії через банки

Як повідомив начальник Красноградського відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Харківській області Олександр Малишев, відповідно до Постанови Кабміну від 29.03.2021 р. № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання  одержувачів у межах України», з першого вересня цього року адресну доставку пенсій та соцвиплат залишать лише для:

— людей з інвалідністю 1 групи;

— осіб, які висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;

— осіб, які досягли 80-річного віку;

— одержувачів державної  соціальної допомоги, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Інші категорії пенсіонерів, які сьогодні отримують виплати у відділеннях «Укрпошти» або з доставкою додому листоношами, до першого вересня 2021 року повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати пенсії.

— Якщо до визначеного терміну громадянин не зробить вибір, виплата пенсії кожному з таких одержувачів з 01 вересня 2021-го здійснюватиметься через поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», який буде відкритий за зверненням органів Пенсійного фонду України, — пояснив Олександр Малишев. — До речі, уповноважений банк можна будь-коли змінити за власним бажанням.

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Футбольні вихідні: визначилися володарі Кубка пам’яті гравців районних команд ФК “Колос” та ФК “Факел”

У суботу, п’ятнадцятого травня,  на стадіоні “Ювілейний” спортивний трофей розіграли п’ять команд із Краснограда, Валок, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page