Понедельник , 11 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Осінні канікули в школах розпочнуться раніше

Осінні канікули в школах розпочнуться раніше

Учні закладів загальної середньої освіти Красноградщини відпочиватимуть із 18 до 24 жовтня включно. За таким графіком працюватимуть і школи області.

Рішення про перенесення канікул прийнято органами місцевого самоврядування у зв’язку із погіршенням у регіоні епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусу. Підставою для посилення карантинних обмежень є норми Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення». Відтак посилиться контроль за виконанням заходів, передбачених пунктом 3 Постави уряду від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів із метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS Co V-2» зі змінами.

 

Зверніть увагу!

Згідно з розпорядженням Красноградського міського голови Світлани Кривенко № 307 від 11.10.2021, на території громади забороняється проведення всіх масових заходів: культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних, тематичних та інших, зокрема й у розважальних закладах.

 

 

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page