Середа , 14 Квітень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / На Красноградщині побував Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов

На Красноградщині побував Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов

Посадовець ознайомився з реалізацією проєктів Президента України «Велике будівництво» у нашому районі. Вони стосуються реконструкції та добудови Наталинського ліцею, а також капітального ремонту приймального відділення КНП «Красноградська центральна района лікарня».

Міністр переконався, який великий обсяг робіт виконано у Наталиному. Ще до першого вересня тут облаштували перший і другий поверхи ліцею, де зараз навчаються учні. Наразі завершуються  оздоблювальні роботи у класних кімнатах, службових кабінетах та танцювальній залі, розташованих на другому поверсі добудови. Благоустрій проводиться на  подвір’я ліцею. Олексій Чернишов наголосив: до кінця року потрібно б упоратися з роботами.

Дещо складніша ситуація із приймальним відділенням. Там повністю оновлено інженерні мережі, систему електро- і водозабезпечення. Замінено вікна, двері, проводяться оздоблювальні роботи. «Але зрозуміло, що швидко такий обсяг не закінчити, — наголосив Олексій Чернишов. — Тож визначайтеся з датою, хочу подивитися, як оновлене відділення запрацює». Він наголосив, що все необхідне обладнання, зокрема й комп’ютерний томограф, вже придбано. Його вартість співрозмірна з витратами на ремонт підрозділу ЦРЛ. Тому треба не лише належним чином підготувати приміщення, а й вирішити питання з кадрами. Треба щоб і лікарі мали всі можливості для надання медичних послуг населенню, і люди були задоволені якістю обслуговування, — підсумував Міністр розвитку громад та територій.

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

На Красноградщині відзавтра запроваджується “червоний” рівень епідемічної небезпеки

Такий режим розпочне діяти в районі з 00 годин 00 хвилин 11 березня, – інформує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page