Неділя , 18 Квітень 2021
На головну / НОВИНИ / Кількість працівників Красноградської РДА після реорганізації не перевищить 91 особи

Кількість працівників Красноградської РДА після реорганізації не перевищить 91 особи

Гранична чисельність працівників реорганізованих райдержадмістрацій затверджена Розпорядженням голови Харківської ОДА №3 від 6 січня 2021 року, — інформує пресслужба ХОДА.

Усього по районах області мають бути 943 співробітники РДА. Для Богодухівської, Красноградської та Куп’янської РДА – це 91 працівник, для Ізюмської, Лозівської та Чугуївської – 139 працівників, а для Харківської районної державної адміністрації – 193 працівники, — йдеться в повідомленні з посиланням на слова першої заступниці голови ХОДА Тетяни Єгорової-Луценко.

У інформації нагадуть,що  раніше у Харківській області створили комісії з реорганізації таких районних державних адміністрацій: Богодухівської, Ізюмської, Красноградської, Куп’янської, Лозівської, Харківської та Чугуївської. Підставою для цього стали  Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» та Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються» .

Про нас admin

Перевірте також

Коронавірус: статистика Красноградщини на 15 квітня

Узагальнену інформацію щодо поширення коронавірусної інфекції  на території укрупненого Красноградського району оприлюднила пресслужба райдержадміністрації у …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page