Воскресенье , 2 Октябрь 2022
На головну / НОВИНИ / Місто / Красноградська громада опікується переселенцями

Красноградська громада опікується переселенцями

В умовах військової агресії росії на території громади знайшли тимчасовий прихисток майже три тисячі співвітчизників, розповідає очільниця Красноградської міськради Світлана Кривенко.

«Ми співпрацюємо з підприємцями, волонтерами та підприємствами, аби забезпечити людей, що опинилися в скрутних життєвих обставинах, усім необхідним. Як тільки у когось виникає проблема, відразу намагаємося реагувати».

Агрофірма»Пісчанська» неодноразово роздавала безкоштовне молоко для жителів громади. Сьогодні корисний продукт віддають для всіх охочих переселенців. А ось для багатодітних родин із числа внутрішньо переміщених осіб небайдужий підприємець підготував продовольчі набори. Серед харчів —  рис, консерви, ковбаса та мандарини.

В наявності речі першої необхідності, постільна білизна, одяг, взуття та інше. З потреби ними користуються земляки, які тимчасово опинилися далеко від власних домівок. Їм надаються продукти харчування. До цього активно долучаються місцеві підприємці. Очільниця громади Світлана Кривенко вдячна усім за посильну допомогу та підтримку в цей нелегкий час.

 

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Працелюбний десант. Волонтери ремонтують пошкоджені будинки в Харкові та області

Люди різних професій об’єдналися, аби допомагати розбирати завали після прильотів російських ракет та лагодити будинки …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page