Понедельник , 4 Декабрь 2023
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус: статистика Красноградщини на 27 вересня

Коронавірус: статистика Красноградщини на 27 вересня

Рівень захворюваності COVID-19 збільшується. Приємна новина — за період із 20 до 26 вересня в районі обійшлося без летальних випадків, спричинених коронавірусною інфекцією.

Як повідомила директорка КНП «Красноградська центральна районна лікарня» Ганна Васенко, наразі в стаціонарі ЦРЛ  перебувають 25 пацієнтів із діагнозом «коронавірус». Серед недужих двоє дітей 17 та 7 років від народження. Четверо хворих у тяжкому стані лікуються в умовах відділення анастезіології та інтенсивної терапії. У 13 пацієнтів недуга під підозрою, уточнення за результатами аналізів методом полімеразно ланцюгової реакції (ПЛР).

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району», на амбулаторному лікуванні перебувають 20 пацієнтів. Це жителі Красноградської, Наталинської та Зачепилівської громад, які уклали декларації з сімейними лікарями центру. Також амбулаторно лікуються 18 мешканців Зачепилівської, 17 Кегичівської 7 Старовірівської, 6 Сахновщинської громад, які обслуговуються в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини за місцем проживання. За минулий тиждень коронавірус вперше діагностували у 14 жителів Красноградщини.

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page