Среда , 6 Декабрь 2023
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус: статистика Красноградщини 28 червня — 02 липня

Коронавірус: статистика Красноградщини 28 червня — 02 липня

За цей період в районі зареєстровані два нові випадки коронавірусу — по одному в Краснограді та Зачепилівці. Летального перебігу хвороби у пацієнтів із COVID-19 не зафіксовано.

На стаціонарному лікуванні у Красноградській центральній районнії лікарні перебувають шість пацієнтів.

Амбулаторно в територіальних громадах Красноградщини лікуються п’ятеро громадян із підтвердженим діагнозом «коронавірус»: один пацієнт на території Красноградської міської ради, двоє у Старовірівці, по одному в Кегичівці та Зачепилівці. У Сахновщинській громаді амбулаторних хворих із коронавірусною інфекцією не виявлено.

Статистика обнадіює. Однак непокоїть, що більшість населення у громадських місцях перебувають без захисних масок. Передусім йдеться про міський ринок, де спостерігається значне скупчення людей. Добре, що хоч у супермаркетах не обслуговуюють покупців без засобів індивідуального захисту. 

Халатність людей у ставленні до свого здоров’я та безпеки оточення обурює. Коронавірус — підступна хвороба. Навряд чи він відступив, скоріш за все лише причаївся. Ситуація з поширенням захворювання та рівнем смерності від COVID-19  у східних сусідів показова. Навряд чи ми прагнемо такого сценарію в Україні. Відтак виконуємо  необхідні запобіжні заходи — носіння масок, дотримання соціальної дистанції ніхто не відміняв.

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page