Субота , 15 Травень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус: статистика Красноградщини на 12 березня (оновлено станом на 13.30)

Коронавірус: статистика Красноградщини на 12 березня (оновлено станом на 13.30)

Наразі у стаціонарі Красноградської центральної районної лікарні перебувають 58 пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, у тому числі четверо  у відділенні анастезіології та інтенсивної терапії.  За останні чотири дні у ЦРЛ померли двоє хворих, інфікованих коронавірусом, — повідомили в закладі охорони здоров’я.

Від початку тижня зареєстрували 25 підозр на коронавірусну інфекцію, з них 11 за минулу добу. Проби біологічного матеріалу 12 березня направлені до обласної вірусологічної лабораторії для проведення аналізів методом полімеразно ланцюгової реакції (ПЛР). 

За інформацією КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району”, амбулаторно лікуються 93 красноградці, які хворіють коронавірусом. Одужали — 13 пацієнтів. Результати ПЛР-тестів у хворих із підозрою на коронавірус будуть відомі в понеділок. Висновок лабораторії очікують більше двадцяти людей.

Вірус прогресує, — констатують медики. Тож закликають громадян дотримуватися необхідних запобіжних заходів: уникати місць скупчення людей, витримувати соціальну дистанцію 1,5 – 2 м, носити захисні маски, частіше мити руки та користуватися засобами дезинфекції. Збереження здоров’я насамперед залежить від свідомого ставлення до нього. 

 

Про нас admin

Перевірте також

Резервісти та військовозобов’язані відправилися на перепідготовку

Красноградці, які приписані до складу підрозділів територіальної оборони  району, пройдуть позапланові навчання в місті Лозова. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page