Субота , 16 Жовтень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус на Красноградщині: кількість хворих і летальність росте

Коронавірус на Красноградщині: кількість хворих і летальність росте

За минулий тиждень від ускладнень перебігу COVID-19 у стаціонарі Красноградської центральної районної лікарні померло 12 пацієнтів. Наймолодшому з них було лише 34 роки. За останню добу хвороба забрала життя жителя Миколо-Комишуватої віком 60 +, — повідомила директорка ЦРЛ Ганна Васенко.

На 11 жовтня в стаціонарі перебувають 67 хворих із коронавірусом. Шестеро з них дихають за допомогою апаратів штучної вентиляції легень. Серед недужих шестеро дітей віком до п’яти років від народження. Ще у двох малят та у 58 дорослих, які лікуються стаціонарно, коронавірусна інфекція під підозрою.

Амбулаторне лікування отримують 250 жителів укрупненого Красноградського району з підтвердженим діагнозом COVID-19. У розрізі територіальних громад статистика хворих виглядає так:

80 — мешканці Красноградської та Наталинської ТГ

68 — Старовірівської ТГ

50 — Зачепилівськї ТГ

39 — Кегичівської ТГ

13 — Сахновщинської ТГ

Медики закликають краян активніше вакцинуватися проти коронавірусної інфекції. Таким чином можна уникнути ризику тяжкого та летального перебігу хвороби. 

 

 

Про нас admin

Перевірте також

Спільний проєкт – вдалий результат

З ініціативи Наталинської сільської ради Красноградська та Наталинська громади об’єдналися та реалізували спільний проєкт у …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page