Вівторок , 3 Серпень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / Комп’ютерний томограф у ЦРЛ вже змонтований

Комп’ютерний томограф у ЦРЛ вже змонтований

Про це 22 липня повідомив медичний директор КНП “Красноградська центральна районна лікарня” Віктор Позняк під час перебування у закладі охорони здоров’я учасників Дня громади в Красноградській міській раді.

— Ми знаходимося на фінішній прямій щодо підключення та запуску обладнання. Наразі триває процес отримання відповідної дозвільної документації, — розповів Віктор Позняк. — Очікуємо також приїзду фахівців, які підготують наших медиків для ефективної роботи з комп’ютерним томографом. Плануємо, що на початку вересня нинішнього року КТ вже запрацює на повну потужність.

Функціонал комп’ютерного томографа у ЦРЛ розразрахований одночасно отримувати 32 зрізи під час обстеження внутрішніх органів пацієнтів. Також є можливість застосовувати контрастні речовини для діагностики аномалій стінок судин, як головного мозку,  так і магістральних судин кінцівок. 

Віктор Позняк повідомив, що у лікарні зацікавлені в розвитку ургентної стоматології, яка потребує застосування наркозу, зокрема, з використанням закису озоту, севофлурану, ін’єкційних методів знеболювання. Такий кабінет обладнають у відділенні анастезіології та інтенсивної терапії ЦРЛ. Нині тут вже встановлено нову стоматологічну установку. 

Згодом у цій кімнаті обслуговуватимуть і дітей, і дорослих, які бажають отримати відповідні послуги без больових відчуттів.

Про нас admin

Перевірте також

Середня ціна гектару сільгоспземлі після відкриття ринку — 40 тисяч гривень

Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства. «За перший місяць роботи ринку землі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page