Середа , 16 Червень 2021
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Команді «0303» потрібна наша підтримка!

Команді «0303» потрібна наша підтримка!

Наталинський ліцей бере участь у Всеукраїнському змаганні з безпеки дорожнього руху Хештег-Марафон #SafetyChallenge для дитячо-молодіжних команд — активістів з усієї України.

До складу місцевої команди «0303» увійшли учні 9-10 класів, педагог-організатор Лариса Штеменко та заступник директора з навчально-виховної роботи Єлізавета Конарєва. Учасники вже організували низку громадських молодіжних акцій з безпеки дорожнього руху, пройшли тести на знання правил дорожньої безпеки, публікуючи все у соціальних мережах.

Наразі завершився І етап турніру «Моя безпека на дорозі», який наталинці успішно подолали. Зокрема, створили й презентували навчальний посібник з правил дорожнього руху. До роботи над книжкою залучали експертів, працівників закладу освіти, учнів, батьків та громадськість. На черзі — ще два етапи, і члени команди «0303» готові йти до перемоги. Аби допомогти активістам здійснити свою мрію, підтримаймо їх у цьому прагненні за посиланнями: https://fb.watch/5mlvdwjGCc/ та https://fb.watch/5mlxFw0f9Z/.

Проголосуйте за команду «0303» Наталинського ліцею! Коментарі та репости також потрібні юним землякам.  

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

У кількох школах міської ради облаштують сучасну протипожежну сигналізацію

Кошти на виконання відповідних заходів безпеки виділили в рамках фінансування обласної програми розвитку освіти «Новий …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page