Понеділок , 17 Травень 2021
На головну / НОВИНИ / Команда важкоатлетів спортивного клубу «Олімп» потрапила до трійки лідерів обласних змагань

Команда важкоатлетів спортивного клубу «Олімп» потрапила до трійки лідерів обласних змагань

Першість області з важкої атлетики відбулася в Харкові 25 лютого. За перемогу змагалися двадцять команд із різних населених пунктів Харківщини. Красноградці витримали потужну конкуренцію та у підсумку в загальному заліку поступилися тільки спортсменам з Харківського інтернату вищої спортивної майстерності. Земляки поділили друге та третє місце турнірної таблиці зі збірною Барвінкового.

Команда важкоатлетів КЗ « СК « Олімп» тренується під началом Миколи Буслова. У першості області з важкої атлетики Красноградщину представляли  Суннат Ісматов, Сніжана Мякотіна, Михайло Буслов, Данило Фальковський, Данило Ломака,   Назар Тоболь, Микола Лобковський, Іван Бойко, Микола Рибка, Інна Чумак і  Анастасія Лугова.

Отже, високий результат – їхня спільна заслуга.

Також в особистому заліку нагороди здобули Суннат Ісматов і Данило Ломако. Хлопці вибороли «срібло» та «бронзу» відповідно.

Призерів відзначили дипломами федерації важкої атлетики Харківської області. Команда КЗ «СК «Олімп» Красноградської міської ради   повернулася до рідного міста з новим трофеєм –  Кубком, який поповнив колекцію нагород вихованців спортивного клубу.

Фото з архіву КЗ “СК “Олімп”

Про нас admin

Перевірте також

Красноградський район готовий до проведення ЗНО-2021

Про це під час селекторної наради 13 травня щодо організації зовнішнього незалежного оцінювання сказав голова …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page