Вівторок , 21 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Кафе працюватимуть до 23.00, а в новорічну ніч — до 01.00

Кафе працюватимуть до 23.00, а в новорічну ніч — до 01.00

Як повідомляє сайт Кабінету Міністрів України, із 19 грудня 2020 року по всій території України будуть діяти нові обмеження. 

Зокрема забороняється:

Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більше, ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.

Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.

Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.

Робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.

Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів; на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

У Красноградській тепломережі планомірно готуються до опалювального сезону

Місцеве підприємство теплових мереж обслуговує тридцять котелень, які розташовані на території Красноградської та Наталинської громад. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page