Вівторок , 21 Вересень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / З 11 квітня на всій території Харківщини діятиме “червоний” рівень епідемічної небезпеки

З 11 квітня на всій території Харківщини діятиме “червоний” рівень епідемічної небезпеки

Таке рішення 9 квітня ухвалили на засіданні Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області, – повідомила пресслужба ХОДА.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук зазначила, що на території області з 11 квітня встановлюються обмеження, які відповідають «червоному» рівню епідеміологічної небезпеки, без послаблень.

«Важливо, щоб і на рівні органів місцевого самоврядування були прийняті відповідні рішення», – цитує керівницю області пресслужба ХОДА.

За інформацією директорки ДЗ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Любові Махоти, в Харківській області інтенсивність епідеміологічного процесу продовжує зростати. Наразі перевищено показники госпіталізації (станом на сьогодні він складає – 79,9 на 100 тисяч населення) та коефіцієнт виявлення, який складає – 21,3%. 

– Ці показники характеризують напруженість епідпроцесу, відтак вимагають впровадження червоного рівня епіднебезпеки, – зауважила фахівець.

Любов Махота додала, що за два останні тижні лабораторно підтверджено 15250 випадків, і показник складає 973 на 100 тисяч населення, що майже на 40% перевищує показник попередніх двох тижнів. 

«Що стосується міста Харкова, то за останні два тижні зареєстровано 10 тисяч 258 випадків – це 67,3% до загальної захворюваності. Що стосується інтенсивного показника захворюваності, в цілому по області він складає 573, по місту Харкову – 719. В районах області показник – 404 на 100 тисяч населення»,  – сказала директорка обласного лабораторного центру.

Які обмеження  та дозволи  діятимуть на Харківщині, яка невдовзі перебуватиме в “червоній зоні” карантину, дивіться  у наступних зображеннях:

 

Про нас admin

Перевірте також

У Красноградській тепломережі планомірно готуються до опалювального сезону

Місцеве підприємство теплових мереж обслуговує тридцять котелень, які розташовані на території Красноградської та Наталинської громад. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page