Среда , 6 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Евакуація під час пожежі: рятувальники проводять тренування у закладах освіти Красноградщини

Евакуація під час пожежі: рятувальники проводять тренування у закладах освіти Красноградщини

Навчальна евакуація учнів та персоналу відбулася у школах Кегичівської та Сахновщинської територіальних громад, — інформує Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Школи обиралися випадково. Тому евакуація відбувалася в умовах максимально наближених до реальних. За сигналом «Увага!» педагоги повинні були вивести дітей через евакуаційні виходи у безпечне місце. Потому вчителі та медики перевіряли присутність всіх евакуйованих. Надзвичайники також поспілкувалися з вихованцями закладів освіти, нагадали правила пожежної безпеки в побуті, поводження з вибухонебезпечними предметами та вручили відповідні пам’ятки.

Тренувальну евакуацію також провели у Піщанському ліцеї Красноградської міської ради та Наталинському ліцеї Наталинської сільської ради. Тренування передбачало, що у Піщанці сталося задимлення приміщення шкільної їдальні, а у Наталиному спрацювала пожежна сигналізація у будівлі школи. Операцію з евакуації та усунення джерела займання виконували працівники районного відділу ГУ ДСНС України у Харківський області. З цим завданням надзвичайники впоралися за дві хвилини вісім секунд. На повну ліквідацію уявної пожежі у Наталинському ліцеї від моменту отримання повідомлення вогнеборці витратили дев’ять хвилин.

Під час таких навчань пожежники відпрацьовують оперативну взаємодію з персоналом закладів освіти щодо евакуації людей. Бажано, аби ці навички фахівцям не довелося застосовувати на практиці і освітній процес у школах району тривав без надзвичайних ситуацій.

Фото з архіву ГУ ДСНС України у Харківській області

 

 

 

 

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page