Понедельник , 4 Декабрь 2023
На головну / СУСПІЛЬСТВО / Держслужба — командна справа

Держслужба — командна справа

Двадцять третього червня у великій залі Будинку ради вітали з професійним святом працівників органів державної виконавчої влади. Кращим у професії вручили відзнаки та подарунки.

Зі святом колег привітала перша заступниця голови Красноградської райдержадміністрації Наталія Осадча.

— Приємно, що в нашому колективі кожен відповідально ставиться до виконання своїх обов’язків, — зазначила Наталія Осадча. — Ми з вами недовго працюємо разом. Але й за цей час змогла переконатися, що на вас можна покластися у виконанні будь-яких важливих завдань. Наша основна діяльність — служіння державі. Шановні колеги, зичу вам здоров’я, енергії, наснаги. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю.

Винуватців події вітали заступник голови КРДА Олександр Машко та очільник районної ради Володимир Птишник.

Цього дня вітальні листівки від голови Харківської облдержадміністрації Айни Тимчук отримали начальниця управління соціального захисту населення райдержадміністрації (РДА) Світлана Гонтар, керівниця апарату РДА Людмила Чистікова та очільниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту РДА Наталія Сіліна. Багатьох працівників державної служби відзначено Грамотами райдержадміністрації та районної ради. Окрему увагу приділили ветеранам — вони отримали квіти та подарунки від голови РДА Віктора Войтенка.

 

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page