Понеділок , 2 Серпень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / Відсьогодні в Україні діє адаптивний карантин

Відсьогодні в Україні діє адаптивний карантин

Він триватиме до 30 квітня включно. В залежності від  ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в регіонах встановлюватиметься “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” та “червоний” рівень. Наразі  базовий рівень епідеміологічної небезпеки  в Україні “жовтий”. Які обмеження та послаблення він передбачає, ми повідомляли раніше.

Щоб карантинні обмеження спростили або взагалі скасували, у державі повинен встановитися “зелений” рівень. Для цього необхідно, аби захворюваність на грип та ГРВІ на території не менш, ніж у 13 регіонах України не перевищувала 50% від епідеміологічного порогу, а коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 методом ПЛР та визначення антигену було  меншим, ніж 5%.

Згідно з інформацією Міністерства охорони здоров’я,  на 23 лютого  дві області, Івано-Франківська та Чернівецька, перебували в «червоній зоні».

У «помаранчевій» зоні опинилися Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська та Тернопільська області. Київ та решта областей – у «жовтій» зоні.

Про нас admin

Перевірте також

Мінлива хмарність і бездощів’я

Такий попередній метеорологічний прогноз погоди на вихідні у Краснограді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page