Як і було обумовлено, переможця визначили за найбільшою кількістю лайків на сторінці «Вістей Красноградщини» у мережі «Фейсбук». Їх виявилося аж двоє — це трирічні Іван Кобзєв та Поліна Чернишова з Краснограда. Фотографія під назвою «Двоє вірних друзів» зібрала 391 голос на підтримку. Ще дві світлини назвало журі, головою якого зголосилася бути керівниця молодіжного хабу Наталія Гришина. За словами пані Наталії, Мілан, а також Поліна і Єгор Бойки стали призерами конкурсу.
Дякуємо усім учасникам цього захопливого змагання, котрі подарували читачам газети безліч позитивних емоцій і гарного настрою.
Отже, на Івана Кобзєва, Поліну Чернишову, Мілана, Поліну та Єгора Бойків чекають подарунки від спонсора фотоконкурсу — директора ПП фірма «Юкон Агро» Юрія Позднякова.
Призи можна одержати в редакції газети ( м. Красноград, вул. Бєльовська,94), дотримуючись карантинних вимог.
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2021/04/Іван-Кобзєв-і-Поліна-Чернишова-300x278.jpg)
м. Красноград
«Двоє вірних друзів»
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2021/04/Поліна-та-Єгор-Бойки-Красноград-196x300.jpg)
«Нам не треба багато, лише-
Небо, сонце і щирість слів.
А найбільше свято —
Це наш веселий сміх…»
![](http://krasnograd.news/wp-content/uploads/2021/04/Мілан-300x200.jpg)
«Де там ваша весна? Хочу на велосипеді кататись!»
Один коментар
Пингбек: Переможці фотоконкурсу “Шукаємо позитив” отримали призи – Krasnograd.news