Вівторок , 17 Травень 2022
На головну / НОВИНИ / У районі розпочалися весняно-польові роботи

У районі розпочалися весняно-польові роботи

Незважаючи на карантин, селяни сіють ранні зернові, готують грунт під посів пізніх культур, підживлюють озимі

 

— Ми встигли до похолодання підживити озиму пшеницю, — говорить керівниця фермерського господарства “Шанс” Галина Пересада. — Вирощуємо головну хлібну культуру на 90 гектарах. Посіви добре перезимували, але яким буде врожай — сказати важко. Закупили мінеральні добрива: аміачну селітру, азофоску. Карбамід залишився ще з минулого року. Запаслися й дизельним пальним.

В обробітку господарство має 300 гектарів землі. Вирощуватимуть горох, ячмінь, соняшник та кукурудзу. Зараз готують площі під посів. Через останні події є проблеми з доставкою насіння соняшнику та гербіцидів.

Вийшли в поле і механізатори сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія». Головний акцент у рослинницькій  галузі тут зроблено на дотриманні технології вирощування культур. Саме це дозволяє вирощувати належні врожаї. А вони у цьому господарстві — одні з найвищих у районі.

Минулого року  машинно-тракторний парк агропідприємства поповнився сучасною технікою: придбано обприскувач Кейс, потужний культиватор, високоточну сівалку тощо. Тож є чим обробляти землю і збирати вирощене, — каже керівник регіонального управління Сергій Гладков.

У господарствах дотримуються вимог щодо непоширення коронавірусу. Робітникам проходять інструктажі, медичні огляди, вони забезпечені  засобами індивідуального захисту. 

 

 

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

Як Польща підтримує Україну і українців, мала змогу переконатися наша землячка

І поділилася своїми враженнями за допомогою… світлин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page