Четвер , 2 Грудень 2021
На головну / НОВИНИ / У районі розпочалися весняно-польові роботи

У районі розпочалися весняно-польові роботи

Незважаючи на карантин, селяни сіють ранні зернові, готують грунт під посів пізніх культур, підживлюють озимі

 

— Ми встигли до похолодання підживити озиму пшеницю, — говорить керівниця фермерського господарства “Шанс” Галина Пересада. — Вирощуємо головну хлібну культуру на 90 гектарах. Посіви добре перезимували, але яким буде врожай — сказати важко. Закупили мінеральні добрива: аміачну селітру, азофоску. Карбамід залишився ще з минулого року. Запаслися й дизельним пальним.

В обробітку господарство має 300 гектарів землі. Вирощуватимуть горох, ячмінь, соняшник та кукурудзу. Зараз готують площі під посів. Через останні події є проблеми з доставкою насіння соняшнику та гербіцидів.

Вийшли в поле і механізатори сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія». Головний акцент у рослинницькій  галузі тут зроблено на дотриманні технології вирощування культур. Саме це дозволяє вирощувати належні врожаї. А вони у цьому господарстві — одні з найвищих у районі.

Минулого року  машинно-тракторний парк агропідприємства поповнився сучасною технікою: придбано обприскувач Кейс, потужний культиватор, високоточну сівалку тощо. Тож є чим обробляти землю і збирати вирощене, — каже керівник регіонального управління Сергій Гладков.

У господарствах дотримуються вимог щодо непоширення коронавірусу. Робітникам проходять інструктажі, медичні огляди, вони забезпечені  засобами індивідуального захисту. 

 

 

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

Куди подівся світлофор на вулиці Короленка

Про це запитують містяни, які не дорахувалися одного світлового регулювальника на розі Короленка-Полтавська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page