Вівторок , 21 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Тисячу разів подумай

Тисячу разів подумай

Відсьогодні зросли штрафи за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння

Це передбачено законом №321-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень», який набув чинності 1 липня.

Згідно з текстом документа, відтепер для водіїв-порушників суттєво зростуть суми штрафів. Крім того, водіння авто у стані алкогольного сп’яніння кваліфікуватиметься не як адміністративне правопорушення, а як кримінальний злочин.

Так, починаючи з 1 липня, штрафи для водіїв у стані алкогольного сп’яніння зросли до 17-34 тисяч гривень, тоді як раніше за це правопорушення штраф був передбачений у розмірі 10,2 тисячі гривень.

Якщо порушник повторно буде спійманий за кермом п’яним, розмір штрафу становитиме 51 тисячу гривень. Згідно із нововведеннями, крім накладення штрафних санкцій, у водія відберуть права терміном на три роки.

Штраф та позбавлення прав передбачається за сам факт перебування за кермом у нетверезому стані. Якщо ж водій спричинить ДТП з тілесними ушкодженнями, за це передбачено покарання у вигляді позбавлення волі.

 

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

УВАГА! КОНКУРС СЕРЕД РІЧНИХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ ГАЗЕТИ!

Традиційно розіграш призів від газети «ВІСТІ РАСНОГРАДЩИНИ» відбудеться у січні 2022-го серед річних передплатників     часопису (друковане видання). Головний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page